Neohodnoceno

GC CIVIL Decaf Coffee

BEZKOFEINOVÁ KÁVA GC☝️ Znáte to, kafe pijete po litrech a prostě to bez něj tak nějak nejde No ale třeba se stane, že máte vysoký krevní tlak, je na cestě potomek, nebo si nechcete zvykat na kofein, aby kdyz si ho date v akci makal na 100% Tak tohle kafe je právě pro Vás!

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 171
449 Kč
Kategorie: KAFE
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…

GC Decaf se vyznačuje jemnou kyselostí a o něco intenzivnější hořkou příchutí a výraznou nasládlostí.

 Technologie výroby bezkofeinové kávy ve zkratce: Prvním způsobem odstraňování kofeinu je tzv. nepřímá metoda pomocí organických rozpouštědel. Nejprve se zelené zrno napařuje vodními párami, aby zvětšilo svůj objem a rozevřelo se, což umožní lehčí průnik a kontakt rozpouštědla, které na sebe váže kofein. Potom se kofein s rozpouštědlem oddělí od zrna, které bylo opět napařováno, ale v tomto případě za účelem odstranění i případných zbytků rozpouštědla. Toto se několikrát opakuje až do odstranění posledních stop rozpouštědel a poté následuje sušení zrn.

Země původu: Kolumbie

Druh kávy: Zrnková 100% Arabica

Třívrstvý sáček s plochým dnem  a aroma ventilem je spolehlivým a bezpečným obalem pro balení čerstvě pražené kávy. V kombinaci s hliníkovou folií zajišťuje vynikající bariérové ​​vlastnosti proti vlhkosti a kyslíku.

Vzhledem k opětovně uzavíratelnému ZIPu pomáhá udržet svěžest produktu. 

Sáček splňuje zákonné požadavky pro styk s potravinami dle nařízení EU.